autonoms

11 abril, 2018

Als treballadors autònoms els hi és d’aplicació la Coordinació d’Activitats Empresarials (CAE)?

Segons el RD 171/2004 de 30 de gener (que desenvolupa l’article 24 de la Llei 31/1995, de 8 de novembre de Prevenció de Riscos Laborals), quan […]